Business team

Jan Stulík Head of industrial lubricants +420 602 267 010 jstulik@classic-oil.cz

Pavel Bodlák Industrial lubricants +420 602 162 054 pbodlak@classic-oil.cz

Tomáš Kočvara Industrial lubricants +420 735 171 959 tkocvara@classic-oil.cz

Markéta Laubrová Industrial lubricants +420 724 749 984 mlaubrova@classic-oil.cz

Marek Vejražka Private label +420 774 592 868 mvejrazka@classic-oil.cz

Aleš Kvapil Head of sales HVAC +420 602 595 698 akvapil@classic-oil.cz

Ing. Richard Maršík Automotive +420 604 298 283 rmarsik@classic-oil.cz

Ing. Vlastimil Župka Automotive +420 778 457 964 vzupka@classic-oil.cz

Customer support

David Hrubý Customer support / Marketing +420 739 423 352 dhruby@classic-oil.cz

Hana Stulíková Customer support +420 602 156 789 hstulikova@classic-oil.cz

Service team

Ivo Pokorný Service manager +420 739 179 737 ipokorny@classic-oil.cz

Jan Vacina Technician +420 602 143 787 jvacina@classic-oil.cz

Radek Zdich Technician    

Ladislav Sládek Technician    

Jan Novotný Technician    

Company management

Roman Šroba Company owner rsroba@classic-oil.cz  

Ing. Tomáš Šroba Executive Director +420 724 580 800 tsroba@classic-oil.cz

Ing. Jan Skolil, Ph.D. Technical Director +420 602 624 928 jskolil@classic-oil.cz

Ing. Jan Jirotka Purchasing manager +420 608 185 185 jjirotka@classic-oil.cz

Jiří Polák Production manager +420 602 687 754 jpolak@classic-oil.cz

Laboratory

Ing. Vít Henych Development specialist +420 739 203 712 vhenych@classic-oil.cz

Martina Válková Laboratory technician / metrologist +420 608 155 115 mvalkova@classic-oil.cz

Barbora Kunešová Laboratory assistant +420 608 155 115 bvokralova@classic-oil.cz

Gabriela Šrobová Laboratory assistant +420 723 513 853 gsrobova@classic-oil.cz

Alžběta Ouřadová Laboratory assistant +420 608 155 115  

Economics / IT

Accountant +420 730 517 527 ucetni@classic-oil.cz  

Ing. Jan Sisr IT +420 602 524 073 jsisr@classic-oil.cz

Kladno warehouse

Pavel Dutkovič Warehouse manager +420 603 919 871
Miroslav Šona Warehouse worker  
Petr Špaček Warehouse worker  
Jaroslav Křtěn Warehouse worker  
Petr Drmla Warehouse worker
Radek Zdich Warehouse worker
Ladislav Dvořák Warehouse worker
František Větrovec Warehouse worker / technologist
David Švenkrt Warehouse worker / technologist
Jindřiška Křížová Warehouse worker
Tomáš Kuchta Driver
Václav Ondruška Driver