Profil společnosti

Jsme česká rodinná společnost, která klade důraz na kvalitu, na osobní kontakt a silný, dlouhodobý vztah s našimi zákazníky. Společnost má hlavní sídlo v Kladně. Kromě České republiky působíme dále na trzích v Německu, Slovensku, Rakousku, Rumunsku a v mnoho dalších.

Jsme významným dodavatelem olejů a maziv, kde základ portfolia tvoří značky CLASSIC (automotive), OEST (industry) a CS Line (automotive + industry). V oblasti maziv spolupracujeme pouze s prověřenými západoevropskými dodavateli a rafineriemi.

Jsme největším českým výrobcem chladicích kapalin / antifreezů a teplosměnných kapalin. V této oblasti vlastníme několik ochranných známek např. CS Antifreeze G®, CS EKOTERM® atd. Disponujeme vlastní vývojovou laboratoří a tím se výrazně lišíme od našich konkurentů, neboť velmi flexibilně reagujeme na požadavky zákazníka, požadavky trhu, ale i na samotná specifika jednotlivých aplikací a provozů.

Působíme také velmi intenzivně v oblasti tzv. private label, kde jsme schopni nabídnout veškeré produkty z našeho sortimentu. Díky moderní stáčecí technologii, díky modernímu výrobnímu provozu, jsme schopni zajistiti kompletní služby jak pro menšího klienta, tak pro zákazníka s nadnárodní působností. V oblasti private label jsme schopni nabídnout služby na klíč od A po Z. Jinými slovy jsme schopni obstarat a zařídit vše od média, přes obaly, etikety, veškerou dokumentaci k produktům až po marketingové nástroje jako je zpracování etiket, katalogů atd.

Historie

2007

Založení společnosti CLASSIC Oil s.r.o. Romanem Šrobou se sídlem v Kladně

2009

Zahájení spolupráce s německou společností CLASSIC Schmierstoff GmbH & Co. KG

2011

Zahájení vlastní výroby antifreezů a teplosměnných kapalin ve výrobním závodě Kladno

2012

Otevření obchodního zastoupení v Horažďovicích pro oblast Jižních a Západních Čech

2013

Otevření obchodního zastoupení v Liberci pro oblast Severních a Východních Čech

2014

zahájení spolupráce s německým výrobcem průmyslových maziv společností Georg OEST Mineralölwerk GmbH & Co. KG

Dokumenty a certifikáty

  • Politika kvality a environmentu
  • Certifikát řízení kvality ISO 9001:2015
  • Certifikát environmentálního managementu ISO 14001:2015
  • Výhradní zastoupení Georg OEST Mineralölwerk GmbH & Co. KG

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015