Obchodní tým

Jan Stulík Vedoucí průmyslových maziv +420 602 267 010 jstulik@classic-oil.cz

Pavel Bodlák Průmyslová maziva +420 602 162 054 pbodlak@classic-oil.cz

Tomáš Kočvara Průmyslová maziva +420 735 171 959 tkocvara@classic-oil.cz

Markéta Laubrová Průmyslová maziva +420 724 749 984 mlaubrova@classic-oil.cz

Marek Vejražka Private label +420 774 592 868 mvejrazka@classic-oil.cz

Aleš Kvapil TZB +420 602 595 698 akvapil@classic-oil.cz

Ing. Richard Maršík Automotive +420 604 298 283 rmarsik@classic-oil.cz

Ing. Vlastimil Župka Automotive +420 778 457 964 vzupka@classic-oil.cz

Zákaznický servis

David Hrubý Zákaznický servis / Marketing +420 739 423 352 dhruby@classic-oil.cz

Hana Stulíková Zákaznický servis +420 602 156 789 hstulikova@classic-oil.cz

Servisní tým

Ivo Pokorný Vedoucí servisu +420 739 179 737 ipokorny@classic-oil.cz

Jan Vacina Servisní technik +420 602 143 787 jvacina@classic-oil.cz

Radek Zdich Servisní technik    

Ladislav Sládek Servisní technik    

Jan Novotný Servisní technik    

Vedení společnosti

Roman Šroba Majitel společnosti rsroba@classic-oil.cz  

Ing. Tomáš Šroba Jednatel společnosti +420 724 580 800 tsroba@classic-oil.cz

Ing. Jan Skolil, Ph.D. Technický ředitel +420 602 624 928 jskolil@classic-oil.cz

Ing. Jan Jirotka Vedoucí nákupu +420 608 185 185 jjirotka@classic-oil.cz

Jiří Polák Vedoucí výroby +420 602 687 754 jpolak@classic-oil.cz

Laboratoř

Ing. Vít Henych Specialista vývoje +420 739 203 712 vhenych@classic-oil.cz

Martina Válková Laborantka / metrolog +420 608 155 115 mvalkova@classic-oil.cz

Barbora Kunešová Laboratorní asistentka +420 608 155 115 bvokralova@classic-oil.cz

Gabriela Šrobová Laboratorní asistentka +420 723 513 853 gsrobova@classic-oil.cz

Alžběta Ouřadová Pomocná laboratorní asistentka +420 608 155 115  

Ekonomika / IT

Účetní +420 730 517 527 ucetni@classic-oil.cz  

Ing. Jan Sisr IT +420 602 524 073 jsisr@classic-oil.cz

Provoz Kladno

Pavel Dutkovič Vedoucí skladu +420 603 919 871
Miroslav Šona Skladník  
Petr Špaček Skladník  
Jaroslav Křtěn Skladník  
Petr Drmla Skladník
Ladislav Dvořák Skladník
František Větrovec skladník/technolog
David Švenkrt skladník/technolog
Jindřiška Křížová Skladnice
Tomáš Kuchta Řidič
Václav Ondruška Řidič