Private label

V oblasti private label nabízíme kompletní služby, které zákazníci, kteří prodávají produkty pod svojí značkou, potřebují a vyžadují. Máme zkušený tým lidí, kteří profesionálně připraví privátní značku „na klíč“ a to v sortimentu, který vyrábíme či distribuujeme. Jsme schopni splnit požadavky zákazníků, kteří požadují zakázkovou výrobu v malých šaržích, ale také nadnárodních společností, které vyžadují velkoobjemové šarže.

Díky vysokokapacitnímu plnícímu provozu, moderní výrobní technologii, vlastní laboratoři s vlastním vývojem produktů a zavedenými certifikačními systémy ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 jsme spolehlivý a kvalitní partner pro dlouhodobou spolupráci. Orientujeme se v první řadě na kvalitu všech nabízených produktů a služeb a preferujeme budování dlouhodobých obchodních vztahů.

Jsme také připraveni nabídnout zákazníkům řešení individuální požadavků či speciálních potřeb. Díky flexibilní výrobě a pružnému plnícímu systému jsme schopni vše přizpůsobit.

Private label v několika bodech

  • Možnost plnění olejů a maziv z našeho portfolia CLASSIC/CS Line
  • Možnost plnění antifreezů/teplosměnných kapalin z našeho portfolia CS Line
  • Možnost plnění brzdových kapalin z našeho portfolia CS Line
  • Plnění do obalů 250ml, 500ml, 1L, 3L, 4L, 5L, 20L, 25L, 30L, 60L, 200L, 1000L, cisterna
  • Zajišťujeme vše od obalů (lahví,kanystrů, sudů), víček a uzávěrů, kartónů
  • Zajišťujeme grafické zpracování a tisk etiket
  • Zajišťujeme tvorbu a grafické zpracování technických listů
  • Zajišťujeme tvorbu a aktualizaci bezpečnostních listů vč. potřebných legislativních povinností
  • Zajišťujeme laboratorní atesty a analýzy

Související články

Francie jde jinou cestou

05.02.2021

V článku níže jsme psali o odlišném složení chladicích kapalin vozidel japonských, korejských a čínských automobilek. Podobnou potřebu se vymezovat (od německých) zvolili i francouzští výrobci vozidel. Může to probíhat jak odlišným zbarvením (Renault + Dacia) nemrznoucí směsi, tak atypickou složkou v receptuře jako v případě PSA (Peugeot, Citroën + DS). Bližší detaily jako obvykle naleznete v článku našeho Technické ředitele ZDE, opět otištěném v časopise AutoExpert.

Už máte své UFI kódy?

01.02.2021

Pokud prodáváte nebezpečné produkty (m.j. nemrznoucí směsi, kapaliny do ostřikovačů, brzdovky, vybrané oleje...) zákazníkům ve spotřebitelském balení, musíte je dle nové legislativy EU na jejich etiketách od 1.1.2021 opatřit takzvaným UFI kódem. Jedná se o jedinečné číslo, které získáte po registraci vaší receptury na stránkách Evropské agentury a slouží k tomu, aby v případě ohrožení zdraví požitím, vdechnutím nebo politím přivolaný lékař dokázal rychle dohledat složení nebezpečného produktu. Nemáte? Tak kupujte naše produkty nebo si od nás nechte vyrábět provozní kapaliny pod svojí privátní značkou a budete mít zajištěno, že neporušujete české i evropské zákony s pokutou v řádu statisíců korun.

Zachraňujeme český potravinářský průmysl

09.11.2020

V pátek 6. listopadu začala kapacitně největší výměna nemrznoucí směsi spojená s čištěním teplosměnného okruhu v historii naší firmy. Šest zaměstnanců se podílelo na vypuštění a likvidaci staré černé glykolové náplně kontaminované uniklým čpavkem, následované čištěním okruhu, výplachem systému a novým naplněním ekologické glykolové kapaliny naší výroby do systému v množství více jak 30 tun. To vše jsme stihli za pouhé tři dny při 16 hodinových směnách a za plného provozu v jedné z největší českých potravinářských továren na zpracování mléka.

Specifika asijských chladicích kapalin

02.11.2020

Jedním z poslední doby nejvíce diskutovaných článků našeho Technického ředitele byl v odborných kruzích text o odlišném chemickém složení chladicích kapalin pro asijské vozy. Že do japonských, korejských či čínských vozidel nepatří ani modrozelená G11 ani růžová G12+ či G13 se dočtete v tomto článku z časopisu AutoExpert. Bohužel toto povědomí nemá ani většina prodejců a servisů asijských vozidel.

Plnili jsme Bořislavku aneb největší jednorázovka v historii

23.10.2020

Ve 43. týdnu letošního roku jsme dodávali 47 500 litrů nemrznoucí směsi CS Antifreeze G TERMO -15°C do nově vystavěné administrativně obchodní budovy BOŘISLAVKA CENTRUM: https://www.borislavka.cz/. Jednalo se o jednorázově největší objem teplonosné kapaliny pro budovy v historii naší firmy. Naši tři servisní technici dokázali i díky výjimečně zdařilému projektu na chlazení a vytápění budovy, který značně usnadňuje přístup a plnění rozvodů, natlačit do systému až 40 m3 kapaliny během jediného pracovního dne!

Prodej

Marek Vejražka +420 774 592 868 mvejrazka@classic-oil.cz

Prodej

Aleš Kvapil +420 602 595 698 akvapil@classic-oil.cz